Ca-a Cancer Journal For CliniciansCa-a Cancer Journal For Clinicians

آمریکا
کشور
۵۰۸٫۷۰۲
Impact Factor
۵۰۷٫۷۲۳
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۹۹٫۷۹۳
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
0007-9235
ISSN
1542-4863
e-ISSN
1950 تا کنون
مدت فعالیت
Wiley-Blackwell
ناشر
onlinelibrary.wiley.com
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است علاوه بر آن این مجله در پایگاه داده Current Contents (موضوع مقالات اخیر) مجلات ISI در دسته بندی Clinical Medicine نیز ثبت شده است یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

رتبه مجله در رشته تخصصی در پایین جدول بخش سایمگو نشان داده شده است.

اهداف مجله

CA به متخصصان مراقبت از سرطان اطلاعات به روز در مورد تمام جنبه های تشخیص، درمان و پیشگیری سرطان ارائه می دهد. تمرکز این مجله با ارائه اطلاعات علمی و آموزشی در قالب مقالات مروری جامع و فعالیت‌های آموزش مداوم آنلاین در مورد موضوعات و موضوعات مهم سرطان که برای مراقبت از سرطان مهم هستند، همراه با انتشار آخرین دستورالعمل‌ها و آمارهای مربوط به سرطان، آگاه کردن پزشکان و متخصصان بهداشت و درمان است. مقالاتی از انجمن سرطان آمریکا

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید