Cell Journal


ایران
کشور
۲٫۴۷۹
Impact Factor
۲٫۴۵۸
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۲۰٫۷۶۹
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
2228-5806
ISSN
2228-5814
e-ISSN
2011 تا کنون
مدت فعالیت
Royan Institute
ناشر
celljournal.org
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است شایان ذکر است در نمایه های استنادی زیر نیز ثبت گردیده است: یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

مجله سلولی (یخته) یک نشریه همتا و فصلنامه انگلیسی موسسه رویان ایران است. هدف این مجله انتشار اطلاعات از طریق انتشار جدیدترین تحقیقات علمی تحقیقاتی منحصراً سلولی، مولکولی و سایر موضوعات مرتبط است. Cell J از سال 1999 دارای گواهینامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین به عنوان یک مجله علمی و پژوهشی توسط HBI (HBI (Health and Biomedical Information) کمیسیون اعتباربخشی مجله اعتبار از سال 1379 که یک مجله با دسترسی آزاد است، معتبر است. این مجله دارای عضویت کمیته اخلاق در انتشار (COPE) است.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید