Common Market Law Review


مجله ای با ISSN مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
British Institute of International and Comparative Law
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
0165-0750
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
هلند
کشور
۳٫۲۵۷
Impact Factor
۲٫۵
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۸۶٫۶۸۳
Impact Factor میانگین درصد
0165-0750
ISSN
1875-8320
e-ISSN
1996 تا کنون
مدت فعالیت
Kluwer Law International
ناشر
kluwerlawonline.com
سایت مجله
Common Market Law Review

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SSCI ثبت شده است علاوه بر آن در پایگاه داده Current Contents مجلات ISI در دو دسته بندی ثبت شده است. این دسته بندی ها عبارتند از:
  • Business Collection
  • Social And Behavioral Sciences
یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

رتبه مجله در رشته تخصصی در پایین جدول بخش سایمگو نشان داده شده است.

اهداف مجله

برای بیش از 50 سال، Common Market Law Review انجمن پیشرو برای کاوش و بحث در مورد مهمترین موضوعات و تحولات در حقوق اتحادیه اروپا ارائه کرده است. ویراستاران از نسخه‌های خطی بازبینی استقبال می‌کنند که به موضوعاتی می‌پردازند که از سراسر حوزه پویای قوانین اتحادیه اروپا می‌پردازند، اگرچه ما نویسندگان را تشویق می‌کنیم که ماهیت گسترده خوانندگان ما و همچنین هدف ما برای انتشار مشارکت‌های ماندگار در مورد سؤالات کلیدی پیش رو را در نظر داشته باشند. رشته ما این می تواند به ویژه هنگام نوشتن در زمینه یا موضوع ظاهراً تخصصی تر، یا هنگام نوشتن از دیدگاه ملی خاص، برای شناسایی و / یا کشف اهمیت بالقوه گسترده تر آن، رابطه آن با موضوعات مرتبط در زمینه های دیگر، یا ارزش آن مفید باشد. ویراستاران همچنین مایلند ارزش ترکیب استانداردهای بالای دقت آکادمیک را از نظر تحقیق و تحلیل انتقادی، با رویکردهایی که ممکن است دیدگاه‌های خوانندگان قابل توجه ما را که روی خط‌مشی و در عمل کار می‌کنند، غنی‌تر کنند، برجسته کنند. در سطح ملی، اروپایی و بین المللی.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید