تفاوت تاریخ بروزرسانی در صورت داشتن اشتراک

نمایه آخرین بروز رسانی
Scopus فوریه ۲۰۲۲
ISI مارس ۲۰۲۳
SCImago ژانویه ۲۰۲۰
ISI Open Access Journals مارس ۲۰۲۴
لیست سیاه وزارت علوم فروردین ۱۴۰۲
لیست سیاه وزارت بهداشت فروردین ۱۴۰۲
لیست سیاه دانشگاه آزاد بهمن ۱۳۹۹
مجلات دارای زمان داوری ژانویه ۲۰۲۲
مجلات درجه بندی شده از نظر سختی پذیرش ژانویه ۲۰۲۲
فراخوانهای مقاله فوریه ۲۰۲۴
نمایه آخرین بروز رسانی
Scopus ژانویه ۲۰۲۴
ISI آپریل ۲۰۲۴
SCImago می ۲۰۲۴
ISI Open Access Journals مارس ۲۰۲۴
لیست سیاه وزارت علوم فروردین ۱۴۰۳
لیست سیاه وزارت بهداشت فروردین ۱۴۰۳
لیست سیاه دانشگاه آزاد آذر ۱۴۰۱
مجلات دارای زمان داوری ژانویه ۲۰۲۴
مجلات درجه بندی شده از نظر سختی پذیرش ژانویه ۲۰۲۴
فراخوانهای مقاله فوریه ۲۰۲۴

Computer Methods And Programs In BiomedicineComputer Methods And Programs In Biomedicine

ایرلند
کشور
۵٫۴۲۸
Impact Factor
۵٫۰۳۴
پنج ساله Impact Factor
اشتراک نقره ای تهیه کنید
زمان داوری مقاله(تصمیم اولیه)
اشتراک نقره ای تهیه کنید
زمان داوری مقاله(تصمیم نهایی)
0169-2607
ISSN
1872-7565
e-ISSN
1985 تا کنون
مدت فعالیت
Elsevier
ناشر
www.journals.elsevier.com
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی مارس ۲۰۲۳
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است علاوه بر آن این مجله در پایگاه داده Current Contents (موضوع مقالات اخیر) مجلات ISI در دسته بندی Life Sciences نیز ثبت شده است شایان ذکر است در نمایه های استنادی زیر نیز ثبت گردیده است: یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

تشویق توسعه روش‌های محاسباتی رسمی و کاربرد آن‌ها در تحقیقات زیست‌پزشکی و عمل پزشکی، با به تصویر کشیدن اصول بنیادی در تحقیقات انفورماتیک زیست‌پزشکی؛ تحریک تحقیقات پایه در طراحی نرم افزار کاربردی؛ گزارش وضعیت تحقیقات پروژه های پردازش اطلاعات زیست پزشکی؛ برای گزارش روش های کامپیوتری جدید اعمال شده در زمینه های زیست پزشکی توزیع نهایی نرم افزار قابل اثبات برای جلوگیری از تکرار تلاش. ایجاد یک انجمن برای بحث و بهبود نرم افزارهای موجود؛ برای بهینه سازی تماس بین سازمان های ملی و گروه های کاربری منطقه ای با ترویج تبادل بین المللی اطلاعات در مورد روش های رسمی، استانداردها و نرم افزار در زیست پزشکی.
روش‌ها و برنامه‌های کامپیوتری در بیوپزشکی روش‌شناسی محاسباتی و سیستم‌های نرم‌افزاری مشتق‌شده از علم محاسبات را برای پیاده‌سازی در تمام جنبه‌های تحقیقات زیست‌پزشکی و عمل پزشکی پوشش می‌دهد. این طراحی شده است به خدمت: بیوشیمی. زیست شناسان؛ متخصصان ژنتیک؛ ایمونولوژیست ها عصب شناسان؛ داروشناسان؛ سم شناسان؛ متخصصان بالینی؛ اپیدمیولوژیست ها؛ روانپزشکان؛ روانشناسان؛ متخصصان قلب و عروق؛ شیمیدانان; (رادیو)فیزیکدانان؛ دانشمندان کامپیوتر؛ برنامه نویسان و تحلیلگران سیستم؛ مهندسین زیست پزشکی، بالینی، برق و غیره؛ معلمان انفورماتیک پزشکی و کاربران نرم افزارهای آموزشی. Computer Methods and Programs in Biomedicine عنوان همراه مجله دسترسی آزاد Computer Methods and Programs in Biomedicine Update است.
مزایا برای نویسندگان ما همچنین مزایای بسیاری برای نویسنده ارائه می دهیم، مانند فایل های PDF رایگان، خط مشی حق چاپ آزاد، تخفیف های ویژه در نشریات Elsevier و موارد دیگر. لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات نویسنده ما اینجا را کلیک کنید.
لطفاً برای اطلاعات در مورد ارسال مقاله به راهنمای ما برای نویسندگان مراجعه کنید. اگر به اطلاعات یا کمک بیشتری نیاز دارید، لطفاً از صفحات پشتیبانی ما دیدن کنید: https://service.elsevier.com

فراخوان مقاله

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۴

اشتراک طلایی تهیه کنید


برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید