History & Memory


مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
History & Memory
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
0935-560X
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
1527-1994
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) e-ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
آمریکا
کشور
0935-560X
ISSN
1527-1994
e-ISSN
1999 تا کنون
مدت فعالیت
Indiana University Press
ناشر
iupress.org
سایت مجله
History & Memory

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی AHCI ثبت شده است علاوه بر آن این مجله در پایگاه داده Current Contents (موضوع مقالات اخیر) مجلات ISI در دسته بندی Arts & Humanities نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

تاریخ و حافظه راه های متعددی را بررسی می کند که در آن گذشته، حال را شکل می دهد و توسط ادراکات حال شکل می گیرد. ما بر طیف وسیعی از پرسش‌های مربوط به شکل‌گیری آگاهی تاریخی و حافظه جمعی، نقش حافظه تاریخی در فرهنگ‌های مدرن و پیشامدرن، و رابطه بین تحقیقات تاریخی و تصاویر گذشته در جوامع و فرهنگ‌های مختلف تمرکز می‌کنیم. هدف تاریخ و حافظه نه تنها بازنمایی رسمی گذشته در بناهای تاریخی و بزرگداشت‌های عمومی، بلکه نقش تاریخ شفاهی و روایت‌های شخصی، تأثیر رسانه‌های جدید در شکل‌دهی آگاهی تاریخی، و ارتباط مجدد تاریخ نگاری برای ظهور است. ملت ها و درگیری های اجتماعی

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید