تفاوت تاریخ بروزرسانی در صورت داشتن اشتراک

نمایه آخرین بروز رسانی
Scopus فوریه ۲۰۲۲
ISI مارس ۲۰۲۳
SCImago ژانویه ۲۰۲۰
ISI Open Access Journals مارس ۲۰۲۴
لیست سیاه وزارت علوم فروردین ۱۴۰۲
لیست سیاه وزارت بهداشت فروردین ۱۴۰۲
لیست سیاه دانشگاه آزاد بهمن ۱۳۹۹
مجلات دارای زمان داوری ژانویه ۲۰۲۲
مجلات درجه بندی شده از نظر سختی پذیرش ژانویه ۲۰۲۲
فراخوانهای مقاله فوریه ۲۰۲۴
نمایه آخرین بروز رسانی
Scopus ژانویه ۲۰۲۴
ISI آپریل ۲۰۲۴
SCImago می ۲۰۲۴
ISI Open Access Journals مارس ۲۰۲۴
لیست سیاه وزارت علوم فروردین ۱۴۰۳
لیست سیاه وزارت بهداشت فروردین ۱۴۰۳
لیست سیاه دانشگاه آزاد آذر ۱۴۰۱
مجلات دارای زمان داوری ژانویه ۲۰۲۴
مجلات درجه بندی شده از نظر سختی پذیرش ژانویه ۲۰۲۴
فراخوانهای مقاله فوریه ۲۰۲۴

International Journal Of Project ManagementInternational Journal Of Project Management

انگلستان
کشور
۷٫۱۷۲
Impact Factor
اشتراک نقره ای تهیه کنید
زمان داوری مقاله(تصمیم اولیه)
اشتراک نقره ای تهیه کنید
زمان داوری مقاله(تصمیم نهایی)
0263-7863
ISSN
1873-4634
e-ISSN
1983 تا کنون
مدت فعالیت
Elsevier
ناشر
www.journals.elsevier.com
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی مارس ۲۰۲۳
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SSCI ثبت شده است علاوه بر آن این مجله در پایگاه داده Current Contents (موضوع مقالات اخیر) مجلات ISI در دسته بندی Social And Behavioral Sciences نیز ثبت شده است یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

مجله بین المللی مدیریت پروژه، مجله پیشرو در زمینه مدیریت پروژه و مطالعات سازمانی است. ماموریت آن انتشار تحقیقات نوآورانه پیشرو است که به طور قابل توجهی زمینه مدیریت و سازماندهی پروژه را پیشرفت می دهد. هشت بار در سال منتشر می شود و دانش جدیدی را در زمینه هایی مانند مدیریت پروژه ها، برنامه ها و پورتفولیوها، سازمان های پروژه محور/محور، شبکه های پروژه و جوامع پروژه محور ارائه می دهد. این به مدیریت پروژه و سازماندهی از دیدگاه رفتار سازمانی، استراتژی، تغییر و نوآوری اختصاص دارد.
از نظر روش‌شناسی، IJPM طیف کاملی از روش‌های تحقیق مبتنی بر تجربی را با استفاده از چارچوب‌های تحقیقاتی مناسب پوشش می‌دهد، مشروط بر اینکه آنها بینش‌های عمومی با ارزش قابل توجهی را برای مدیریت پروژه نشان دهند. IJPM روش‌شناسی تجربی خاصی را به‌جز مدل‌سازی صرفاً ریاضی یا بخش‌های تحقیق عملیاتی به طور قطعی حذف نمی‌کند. صرف نظر از نحوه تحقیق یا روش های مورد استفاده، موضوعات کلیدی روش شناختی در ارسال های جدید عبارتند از: تناسب روش شناسی با کار تحقیق، وضوح در نحوه انجام مطالعه، دقت در به کارگیری روش ها و در نظر گرفتن اعتبار مرتبط. مسائل همچنین انتظار می‌رود که مقالات به صراحت بر بحث‌های جاری در ادبیات اخیر بنا شده و به نظریه کمک کنند. گهگاه IJPM مقالات مفهومی را منتشر می کند که استانداردهای با کیفیت بالا را برآورده می کند.
IJPM از کار دانشمندان در سراسر جهان استقبال می کند. همه کارها باید از نظر محتوا، ساختار و زبان استاندارد بالایی داشته باشند و از نظر ارتباط، اصالت و کیفیت از طریق یک فرآیند بررسی دقیق همتایان ارزیابی شوند. نکته مهم برای هر ارسالی به مجله این است که تمرکز مستقیم بر مدیریت پروژه‌ها، برنامه‌ها و پورتفولیوها و همچنین سازمان‌ها و جوامع پروژه باشد.
IJPM یک مجله دانشگاهی است که در آن تحقیقات منحصر به فرد و بدیع منتشر می شود. بنابراین، خوانندگان اولیه ما پژوهشگران دانشگاهی و دانشجویان این رشته هستند. با این حال، همچنین هدف ما این است که تحقیقات منتشر شده در مجله عملاً مرتبط باشد، به طوری که نتایج برای مدیران در نقش‌های رهبری مرتبط با پروژه‌ها، برنامه‌ها و پورتفولیوها مفید باشد. بنابراین، هر دو پیامدهای نظری و مدیریتی تحقیق باید در نظر گرفته شوند. به عبارت دیگر، ما به دنبال سهم بزرگی در تئوری و عمل هستیم و به شدت برای دقت و ارتباط ارزش قائل هستیم.
دامنه این ژورنال همه انواع پروژه ها از جمله توسعه سازمانی، استراتژی، توسعه محصول، ساخت مهندسی به سفارش، تحویل زیرساخت ها و سیستم ها، و صنایع و بخش های صنعتی که پروژه ها در آنها انجام می شود، مانند فناوری اطلاعات، مهندسی و تولید، ساخت و ساز، مشاوره و خدمات حرفه ای، و بخش عمومی از جمله توسعه و همکاری بین المللی و غیره. نویسندگان تشویق می شوند که نوع خاص و زمینه پروژه ها را در تحقیقات خود در نظر بگیرند، اما در عین حال مفاهیم پروژه ها را در نظر بگیرند و بحث کنند. یافته ها برای مدیریت پروژه و سازماندهی به طور کلی تر. به عبارت دیگر، مفاهیم نظری درک زمینه‌ای از پروژه‌ها و مدیریت آن‌ها حیاتی است. مجله بین المللی مدیریت پروژه عنوان همراه مجله دسترسی آزاد Project Leadership and Society است.

فراخوان مقاله

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۴

اشتراک طلایی تهیه کنید


برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید