Iranian Journal Of Allergy Asthma And Immunology


ایران
کشور
۱٫۴۶۴
Impact Factor
۱٫۳۹۱
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۸٫۸۷۳
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
1735-1502
ISSN
1735-5249
e-ISSN
2005 تا کنون
مدت فعالیت
Tehran University of Medical Sciences
ناشر
ijaai.tums.ac.ir
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

مجله ایرانی آلرژی، آسم و ایمونولوژی (IJAAI)، یک مجله علمی و تحقیقاتی بین‌المللی با داوری همتا، به دنبال انتشار مقالات اصلی، مقالات مروری برگزیده، بررسی‌های مبتنی بر مورد و سایر مقالات مورد علاقه خاص مرتبط با رشته‌های آسم است. ، آلرژی و ایمونولوژی. این مجله، انتشارات رسمی انجمن آسم و آلرژی ایران (ISAA) است که توسط مؤسسه تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی (IAARI) پشتیبانی می شود و توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران (TUMS) منتشر می شود. این مجله در پی آن است که از طریق فرآیند بررسی دقیق همتایان و نظرات سرمقاله، مطالب منتشر شده با بالاترین کیفیت را در اختیار خوانندگان خود قرار دهد. تمامی مقالات به زبان انگلیسی منتشر شده است.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید