Iranian Journal Of Parasitology


ایران
کشور
۱٫۰۱۲
Impact Factor
۰٫۹۳۵
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۶٫۵۷۹
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
1735-7020
ISSN
2008-238X
e-ISSN
2008 تا کنون
مدت فعالیت
Tehran University of Medical Sciences
ناشر
ijpa.tums.ac.ir
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است شایان ذکر است در نمایه استنادی Zoological Record نیز ثبت گردیده است یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

مجله انگل شناسی ایران (IJP) انتشارات رسمی انجمن انگل شناسی ایران (ISP) است که در سال 1385 راه اندازی شد. این انجمن در سال 1373 افتتاح شد و به دنبال ارتقای دانش انگل ها و بیماری های انگلی، تبادل دانش علمی با جوامع خارجی است. فعالیت های تبلیغاتی و مشاوره در مورد بیماری های انگلی و ارتباط صمیمانه بین اعضای جامعه.

اهداف اصلی مجله عبارتند از: کمک به حوزه انگل شناسی شامل تمامی جنبه های انگل ها و بیماری های انگلی (پزشکی و دامپزشکی) و رشته های مرتبط مانند حشره شناسی که ممکن است توسط دانشمندانی از ایران و سراسر جهان ارسال شود.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید