Iranian Journal Of Public Health


ایران
کشور
۱٫۴۲۹
Impact Factor
۱٫۳۸۵
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۱۶٫۶۳۲
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
2251-6085
ISSN
2251-6093
e-ISSN
1973 تا 1980 و 1987 و 2004 تا کنون
مدت فعالیت
Iranian Public Health Association
ناشر
ijph.tums.ac.ir
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه های استنادی SCIE و SSCI ثبت شده است یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

مجله سلامت عمومی ایران از سال 1971 به‌عنوان تنها مجله در تمامی حوزه‌های بهداشتی با توزیع گسترده (از جمله WHO در ژنو و قاهره) به دو زبان (انگلیسی و فارسی) به طور مداوم منتشر می‌شود. از شماره 2001 مجله فقط به زبان انگلیسی منتشر می شود. در طول 41 سال گذشته بیش از 2000 مقاله علمی پژوهشی، نتایج فعالیت ها، نظرسنجی ها و خدمات بهداشتی در این مجله منتشر شده است. برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون محققین محترم، از ژانویه 2012، مجله به صورت ماهانه منتشر می شود. امیدوارم این به ارتقای سطح دانش جهانی کمک کند. موضوعات اصلی که مجله مورد استقبال قرار می گیرد عبارتند از: اخلاق زیستی، بلایا و سلامت، حشره شناسی، اپیدمیولوژی، بهداشت و محیط زیست، اقتصاد سلامت، خدمات بهداشتی، ایمنی شناسی، ژنتیک پزشکی، سلامت روان، میکروبیولوژی، تغذیه و ایمنی مواد غذایی، بهداشت حرفه ای، بهداشت دهان و دندان. . ما بسیار خوشحال خواهیم شد که مقالات اصلی، مقالات مروری، ارتباطات کوتاه، گزارش های موردی و نامه های علمی به سردبیر در زمینه های تحقیقاتی ذکر شده در بالا را دریافت کنیم.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید