Iranian Journal Of Veterinary Research


ایران
کشور
۱٫۳۷۶
Impact Factor
۱٫۳۳۳
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۴۵٫۵۴۸
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
1728-1997
ISSN
2252-0589
e-ISSN
2008 تا کنون
مدت فعالیت
Shiraz University
ناشر
ijvr.shirazu.ac.ir
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است شایان ذکر است در نمایه استنادی Zoological Record نیز ثبت گردیده است یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

مجله تحقیقات دامپزشکی ایران (IJVR) به صورت فصلی در 4 شماره منتشر می شود. اهداف این مجله بهبود و گسترش دانش در تمامی زمینه های دامپزشکی می باشد. این یک مجله بین المللی است که توسط مؤسسه اطلاعات علمی تامسون (ISI)، الزویر، اسکوپوس، CAB International، Veterinary Bulletin و چندین پایگاه بین المللی دیگر نمایه شده است. مقالات و گزارش‌های پژوهشی در مورد طیف وسیعی از موضوعات دامپزشکی پس از ارزیابی توسط داوران متخصص در مجله منتشر می‌شوند. سردبیر مسئول محتوای سرمقاله مجله - از جمله نسخه‌های خطی بررسی شده - و زمان‌بندی آن است. انتشار.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید