Israel Journal Of Health Policy Research


مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
Israel Journal of Health Policy Research
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
2045-4015
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
2045-4015
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) e-ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
انگلستان
کشور
۲٫۳۸۵
Impact Factor
۱٫۷۸۱
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۴۵٫۳۱۳
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
2045-4015
ISSN
2045-4015
e-ISSN
2012 تا کنون
مدت فعالیت
Springer Nature
ناشر
ijhpr.biomedcentral.com
سایت مجله
Israel Journal Of Health Policy Research

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SSCI ثبت شده است علاوه بر آن این مجله در پایگاه داده Current Contents (موضوع مقالات اخیر) مجلات ISI در دسته بندی Social And Behavioral Sciences نیز ثبت شده است یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

رتبه مجله در رشته تخصصی در پایین جدول بخش سایمگو نشان داده شده است.

اهداف مجله

مجله تحقیقات سیاست سلامت اسرائیل به دنبال ترویج تعاملات فکری فشرده بین دانشمندان و پزشکان از اسرائیل و سایر کشورها در مورد تمام جنبه های سیاست سلامت، تحقیقات خدمات بهداشتی، سلامت عمومی، ارتقای سلامت، اقتصاد سلامت، مدیریت مراقبت های بهداشتی، و اخلاق، جامعه شناسی است. و علوم سیاسی مراقبت های بهداشتی در اسرائیل. هدف نهایی این تعاملات فکری کمک به توسعه سیاست بهداشتی در اسرائیل و سراسر جهان است.
سیستم مراقبت بهداشتی اسرائیل یکی از مبتکرترین، پیشرفته‌ترین و کارآمدترین سیستم‌های بهداشتی در جهان محسوب می‌شود و بر این اساس علاقه و فعالیت علمی زیادی ایجاد می‌کند. کمیت، کیفیت و پیچیدگی تحقیقات خدمات بهداشتی اسرائیل نسبت به تعداد متخصصان در این زمینه به طور غیرعادی چشمگیر است.

این مجله به دنبال انتشار اطلاعات در مورد دستاوردها و معضلات مراقبت های بهداشتی اسرائیل، تسهیل گفتگو بین کارشناسان از اسرائیل و جاهای دیگر، و افزایش میزان یادگیری اسرائیل و سایر کشورها از سیستم های بهداشتی یکدیگر است.

انتخاب مقاله بر اساس ملاحظات شایستگی علمی و کمک بالقوه به مراقبت های بهداشتی و سیستم های بهداشتی اسرائیل در سراسر جهان هدایت می شود. بنابراین، مقاله معمولی در مورد یک مطالعه جدید در مورد ویژگی مهم مراقبت های بهداشتی اسرائیل گزارش می دهد و پیامدهای یافته های این مطالعه را برای اسرائیل و همچنین سایر کشورها بررسی می کند. این مجله همچنین علاقه خاصی به مطالعات تطبیقی ​​شامل اسرائیل و سایر کشورها و تجزیه و تحلیل عمیق و مقایسه ای داده های اسرائیل از مطالعات چند ملیتی دارد.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید