Journal Of Agricultural Science And Technology


ایران
کشور
۱٫۰۹۸
Impact Factor
۰٫۹۴۳
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۴۰٫۵۱۷
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
1680-7073
ISSN
2345-3737
e-ISSN
2008 تا کنون
مدت فعالیت
National Center for Scientific Research
ناشر
jast.modares.ac.ir
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است شایان ذکر است در نمایه استنادی Zoological Record نیز ثبت گردیده است یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

مجله علوم و فناوری کشاورزی یکی از مجلات مطبوعاتی TMU است که با مسئولیت سردبیر و هیئت تحریریه در محدوده های تعیین شده منتشر می شود.
مجله علوم و فناوری کشاورزی (JAST) یک مجله تحقیقاتی بین المللی است که هر دو ماه یکبار با هدف پیشبرد مطالعات علمی منتشر می شود. موضوعات تحت پوشش JAST شامل تمام جنبه های کشاورزی و منابع طبیعی است (به مناطق تحت پوشش مراجعه کنید). مجله ارسالی از سراسر جهان، در مورد آثار تحقیقاتی منتشر نشده یا ارسال شده برای انتشار در مرحله انتشار را به عنوان مقاله کامل، مقاله مروری و یادداشت پژوهشی در نظر خواهد گرفت. مقالات به زبان انگلیسی با یک چکیده اضافی به زبان فارسی منتشر شده است.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید