Journal Of Veterinary Dentistry


مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
SAGE
ناشر (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
Journal of Veterinary Dentistry
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
0898-7564
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
آمریکا
کشور
۰٫۸۵۷
Impact Factor
۰٫۸۳۷
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۲۹٫۷۹۵
Impact Factor میانگین درصد
0898-7564
ISSN
2470-4083
e-ISSN
1988 تا کنون
مدت فعالیت
SAGE
ناشر
journals.sagepub.com
سایت مجله
Journal Of Veterinary DentistryJournal Of Veterinary Dentistry

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

رتبه مجله در رشته تخصصی در پایین جدول بخش سایمگو نشان داده شده است.

اهداف مجله

مجله دندانپزشکی دامپزشکی، مجله سوابق در زمینه خود است که به گونه ای طراحی شده است که مورد توجه دانشمندان دندانپزشکی دامپزشکی و دامپزشکان، دندانپزشکان و تکنسین های دامپزشکی یا دندانپزشکی باشد که در حرفه دندانپزشکی دامپزشکی مشغول به کار هستند. JOVD یک انجمن آموزش مداوم را فراهم می کند که می تواند به عنوان منبع مرجع در دفتر دامپزشکی عمل کند. JOVD علاقه مند به انتشار مقالاتی است که اطلاعات عملی و علمی را ارائه می دهد که نه تنها جنبه های پزشکی و جراحی دندانپزشکی دامپزشکی را پوشش می دهد، بلکه مقوله های خاصی از جمله آناتومی، ترمیم ها، روکش ها، ریشه دندان، ارتودنسی، پریودنتیکس، دندانپزشکی حیوانات آزمایشگاهی، و زیست شناسی دندان و دهان را پوشش می دهد. همانطور که آنها به عمل بالینی مربوط می شوند. مقالاتی در مورد موضوعات حیوانات بزرگ، حیات وحش و حیوانات باغ وحش، و تحقیقات انسانی در صورت ارتباط با علم و عمل دندانپزشکی در نظر گرفته می شود.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید