Kuwait Journal Of Science


مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
Kuwait Journal of Science
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
2307-4108
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
کویت
کشور
۰٫۹۴۸
Impact Factor
۰٫۷۹۴
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۱۹٫۸۶۳
Impact Factor میانگین درصد
2307-4108
ISSN
2307-4116
e-ISSN
2013 تا کنون
مدت فعالیت
Kuwait University
ناشر
journalskuwait.org
سایت مجله
Kuwait Journal Of Science

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است علاوه بر آن این مجله در پایگاه داده Current Contents (موضوع مقالات اخیر) مجلات ISI در دسته بندی Physical, Chemical & Earth Sciences نیز ثبت شده است یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

هدف 1.KJS این است که نتایج تحقیقات علمی انجام شده تحت انواع سنت‌ها و سازمان‌های فکری را مورد توجه خوانندگان متخصص قرار دهد. به این ترتیب، ناشر انتظار دارد نسخه‌های خطی اصلی ارائه شود که حاوی تحلیل و راه‌حل‌هایی درباره مسائل مهم نظری، تجربی و هنجاری باشد.
2. اولویت KJS به تحقیقات مربوط به کویت و شبه جزیره عربستان و همچنین موضوعات مرتبط در منطقه داده می شود.
3. تحقیقات با کیفیت بالا برای هر منطقه دیگری که ارتباط عملی و نظری گسترده ای داشته باشد مورد توجه قرار می گیرد و نیاز به ذکر واضح به طور کلی در متن اصلی دارد.
4. مقالات پژوهشی با اولویت پژوهش هایی که ممکن است در بخش های آموزشی، صنعتی، فناوری، انرژی و محیط زیست کاربرد پیدا کنند، بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند.
5. دستنوشته باید به دقت از نظر املا و دستور زبان بررسی شود. جمله، ساختار، وضوح و سرقت ادبی قبل از ارسال توسط نویسندگان و قبل از انتساب به بخش ها.
6. بررسی ها، بررسی ها و دست نوشته هایی با تمرکز محدود توصیه نمی شود که منتشر شوند.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید