Lancet


انگلستان
کشور
۷۹٫۳۲۱
Impact Factor
۷۸٫۱۰۹
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۹۹٫۱۱۲
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
0140-6736
ISSN
1474-547X
e-ISSN
1823 تا کنون
مدت فعالیت
Elsevier
ناشر
www.thelancet.com
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است علاوه بر آن در پایگاه داده Current Contents مجلات ISI در دو دسته بندی ثبت شده است. این دسته بندی ها عبارتند از:
  • Clinical Medicine
  • Life Sciences
شایان ذکر است در نمایه های استنادی زیر نیز ثبت گردیده است: یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

رتبه مجله در رشته تخصصی در پایین جدول بخش سایمگو نشان داده شده است.

اهداف مجله

Lancet یک مجله پزشکی عمومی بین‌المللی است که هر گونه مشارکت اصلی را که علم یا عمل پزشکی را پیشرفت یا روشن می‌کند، یا خوانندگان مجله را آموزش یا سرگرم می‌کند، در نظر می‌گیرد. هر چه نوشته اید، به یاد داشته باشید که این خواننده عمومی است که می خواهید به او دسترسی پیدا کنید. یکی از راه‌های فهمیدن اینکه آیا موفق شده‌اید این است که پیش‌نویس خود را به همکاران در سایر تخصص‌ها نشان دهید.
اگر آنها متوجه نشوند، احتمالاً کارکنان یا خوانندگان The Lancet نیز متوجه نخواهند شد. دست‌نوشته‌ها باید صرفاً اثر نویسنده یا نویسنده‌های ذکر شده باشند، نباید قبلاً در جای دیگری منتشر شده باشند، و نباید توسط مجله دیگری مورد بررسی قرار گیرند.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید