تفاوت تاریخ بروزرسانی در صورت داشتن اشتراک

نمایه آخرین بروز رسانی
Scopus فوریه ۲۰۲۲
ISI مارس ۲۰۲۳
SCImago ژانویه ۲۰۲۰
ISI Open Access Journals مارس ۲۰۲۴
لیست سیاه وزارت علوم فروردین ۱۴۰۲
لیست سیاه وزارت بهداشت فروردین ۱۴۰۲
لیست سیاه دانشگاه آزاد بهمن ۱۳۹۹
مجلات دارای زمان داوری ژانویه ۲۰۲۲
مجلات درجه بندی شده از نظر سختی پذیرش ژانویه ۲۰۲۲
فراخوانهای مقاله فوریه ۲۰۲۴
نمایه آخرین بروز رسانی
Scopus ژانویه ۲۰۲۴
ISI آپریل ۲۰۲۴
SCImago می ۲۰۲۴
ISI Open Access Journals مارس ۲۰۲۴
لیست سیاه وزارت علوم فروردین ۱۴۰۳
لیست سیاه وزارت بهداشت فروردین ۱۴۰۳
لیست سیاه دانشگاه آزاد آذر ۱۴۰۱
مجلات دارای زمان داوری ژانویه ۲۰۲۴
مجلات درجه بندی شده از نظر سختی پذیرش ژانویه ۲۰۲۴
فراخوانهای مقاله فوریه ۲۰۲۴

Marine ChemistryMarine Chemistry

هلند
کشور
۳٫۸۰۷
Impact Factor
۴٫۱۸۶
پنج ساله Impact Factor
اشتراک نقره ای تهیه کنید
زمان داوری مقاله(تصمیم اولیه)
اشتراک نقره ای تهیه کنید
زمان داوری مقاله(تصمیم نهایی)
0304-4203
ISSN
1872-7581
e-ISSN
1972 تا کنون
مدت فعالیت
Elsevier
ناشر
www.journals.elsevier.com
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی مارس ۲۰۲۳
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است علاوه بر آن در پایگاه داده Current Contents مجلات ISI در دو دسته بندی ثبت شده است. این دسته بندی ها عبارتند از:
  • Agriculture, Biology & Environmental Sciences
  • Physical, Chemical & Earth Sciences
شایان ذکر است در نمایه های استنادی زیر نیز ثبت گردیده است: یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

شیمی دریایی یک رسانه بین المللی برای انتشار مطالعات اصلی و بررسی های گاه به گاه در زمینه شیمی در محیط زیست دریایی با تاکید بر رویکرد پویا است. این مجله تلاش می کند تا همه جنبه ها را پوشش دهد، از فرآیندهای شیمیایی گرفته تا کارهای تئوری و تجربی، و با ارائه یک کانال مرکزی ارتباط، سرعت بخشیدن به جریان اطلاعات در این رشته نسبتاً جدید و به سرعت در حال گسترش را پوشش دهد.
Marine Chemistry انواع مقالات زیر را منتشر می کند:
مقاله تحقیقاتی - داده های اصلی جدید را در مورد یک موضوع تحقیقاتی در شیمی دریایی ارائه می دهد. این مقالات باید تلاش کنند تا در دامنه خود تحول آفرین و گسترده باشند.
مقاله مروری - دیدگاه گسترده ای مبتنی بر ادبیات در مورد موضوعی در شیمی مادیان ارائه می دهد. این مقاله معمولاً حاوی داده های اصلی نیست، اگر از آنها برای توسعه دامنه وسیع تری از ترکیب استفاده شود.
مقاله چشم انداز - یک دیدگاه منحصر به فرد در مورد یک حوزه تحقیقاتی مهم در شیمی دریایی ارائه می دهد. این مقالات می توانند در مورد روندهای گذشته، فعلی و/یا آینده باشند، اما با یک مقاله مروری تفاوت دارند زیرا شامل یک دیدگاه شخصی عینی در مورد اینکه این تحقیق چگونه تغییر کرده است یا شاید باید تغییر کند. مقالات چشم انداز توسط ویراستاران درخواست می شود، اما از مشارکت های ناخواسته نیز استقبال می شود.
یادداشت فنی - یادداشت‌ها نسخه‌های کوتاه‌تری از مقالات تحقیقاتی هستند که داده‌های جدیدی را در مورد تکنیک‌های جدید ارائه می‌کنند، اما همچنین می‌توانند نتایج هیجان‌انگیز جدیدی را ارائه دهند که نویسندگان معتقدند در مراحل اولیه توسعه به تنهایی می‌ماند.
مزایا برای نویسندگان ما همچنین مزایای بسیاری برای نویسنده ارائه می‌کنیم، مانند فایل‌های PDF رایگان، سیاست حق چاپ آزاد، تخفیف‌های ویژه در انتشارات Elsevier و موارد دیگر. لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات نویسنده ما اینجا را کلیک کنید. لطفاً برای اطلاعات در مورد ارسال مقاله به راهنمای ما برای نویسندگان مراجعه کنید. اگر به اطلاعات یا کمک بیشتری نیاز دارید، لطفاً به مرکز پشتیبانی ما مراجعه کنید

فراخوان مقاله

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۴

اشتراک طلایی تهیه کنید


برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید