Nature Reviews Cancer


انگلستان
کشور
۶۰٫۷۱۶
Impact Factor
۶۰٫۳۳۷
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۹۸٫۹۶۷
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
1474-175X
ISSN
1474-1768
e-ISSN
2001 تا کنون
مدت فعالیت
Springer Nature
ناشر
www.nature.com
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است علاوه بر آن در پایگاه داده Current Contents مجلات ISI در دو دسته بندی ثبت شده است. این دسته بندی ها عبارتند از:
  • Clinical Medicine
  • Life Sciences
شایان ذکر است در نمایه های استنادی زیر نیز ثبت گردیده است: یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

هدف Nature Reviews Cancer این است که منبع برتر مرورها و نظرات برای جوامع علمی باشد که ما به آنها خدمت می کنیم. ما در تلاش هستیم تا مقالاتی معتبر، قابل دسترس و با اشکال، جداول و سایر موارد نمایشی کاملاً قابل درک منتشر کنیم. ما می‌خواهیم خدماتی بی‌نظیر به نویسندگان، داوران و خوانندگان ارائه دهیم و سخت تلاش می‌کنیم تا سودمندی و تأثیر هر مقاله را به حداکثر برسانیم. این مجله نکات برجسته، نظرات، بررسی‌ها و دیدگاه‌های مرتبط با محققان سرطان را منتشر می‌کند، با دامنه وسیع ما که تضمین می‌کند مقالاتی که منتشر می‌کنیم به وسیع‌ترین مخاطبان ممکن دسترسی پیدا می‌کنند.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید