New England Journal Of Medicine


آمریکا
کشور
۹۱٫۲۴۵
Impact Factor
۹۰٫۵۸۷
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۹۹٫۷۰۴
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
0028-4793
ISSN
1533-4406
e-ISSN
1945 تا کنون
مدت فعالیت
Massachusetts Medical Society
ناشر
www.nejm.org
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است علاوه بر آن در پایگاه داده Current Contents مجلات ISI در دو دسته بندی ثبت شده است. این دسته بندی ها عبارتند از:
  • Clinical Medicine
  • Life Sciences
شایان ذکر است در نمایه های استنادی زیر نیز ثبت گردیده است: یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

رتبه مجله در رشته تخصصی در پایین جدول بخش سایمگو نشان داده شده است.

اهداف مجله

مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM) مجله پزشکی و وب سایت پیشرو در جهان است. NEJM که بیش از 200 سال به طور مداوم منتشر شده است، تحقیقات با کیفیت بالا و بررسی شده و محتوای بالینی تعاملی را به پزشکان، مربیان و جامعه پزشکی جهانی ارائه می دهد.

ماموریت ما ارائه بهترین تحقیقات و اطلاعات به پزشکان در تقاطع علم بیوپزشکی و عملکرد بالینی و ارائه این اطلاعات در قالب‌های قابل درک و مفید بالینی است که ارائه مراقبت‌های بهداشتی را اطلاع‌رسانی می‌کند و نتایج بیمار را بهبود می‌بخشد.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید