Partial Answers-journal Of Literature And The History Of Ideas


مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
Partial Answers-Journal of Literature and the History of Ideas
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
1565-3668
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
آمریکا
کشور
1565-3668
ISSN
1936-9247
e-ISSN
2003 تا کنون
مدت فعالیت
Johns Hopkins University Press
ناشر
www.press.jhu.edu
سایت مجله
Partial Answers-journal Of Literature And The History Of Ideas

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی AHCI ثبت شده است علاوه بر آن این مجله در پایگاه داده Current Contents (موضوع مقالات اخیر) مجلات ISI در دسته بندی Arts & Humanities نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

Partial Answers یک مجله بین‌المللی، با داوری، بین‌رشته‌ای است که بر مطالعه ادبیات و تاریخ ایده‌ها تمرکز دارد. پاسخ‌های جزئی تلاش می‌کند راه‌هایی را کشف کند که در آن متون ادبی می‌توانند هم به‌عنوان آثار هنری و هم به‌عنوان زمینه‌ای برای آزمایش ایده‌ها درک شوند. ویراستاران بر این باورند که آثار ادبی در تاریخ ایده‌ها شرکت می‌کنند، خواه به عنوان یک خط توسعه پیوسته، به عنوان فرآیندی برای به ارث بردن و تصحیح طرح‌واره‌ها یا به عنوان دنباله‌ای از لایه‌های باستان‌شناسی درک شوند. Partial Answers مقالاتی در مورد ادبیات ملی مختلف از جمله ادبیات انگلیسی زبان، عبری، ییدیش، آلمانی، روسی و عمدتاً انگلیسی منتشر می کند.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید