PhilosophiaPhilosophia

مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
Philosophia
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
0048-3893
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
1574-9274
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) e-ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
هلند
کشور
0048-3893
ISSN
1574-9274
e-ISSN
1971 تا 1995 و 1997 تا 1999 و 2001 تا کنون
مدت فعالیت
Springer Nature
ناشر
www.springer.com
سایت مجله
Philosophia

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی AHCI ثبت شده است علاوه بر آن این مجله در پایگاه داده Current Contents (موضوع مقالات اخیر) مجلات ISI در دسته بندی Arts & Humanities نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

Philosophia که در سال 1971 تأسیس شد، مجله بسیار معتبری است که بستری برای بسیاری از فیلسوفان مشهور از جمله Kenneth Arrow، A.J. آیر، رودریک چیشولم، بس ون فراسن، ویلیام فرانکنا، پی. گیچ، آلن گیورث، جاکو هینتیککا، ریچارد پاپکین، دبلیو. کواین، گیلبرت رایل، مارکوس سینگر، پیتر سینگر، جی.جی. اسمارت، P.F. استراسون و بسیاری دیگر. Philosophia همچنین مقالاتی از لودویگ ویتگنشتاین و رودولف کارنپ منتشر کرد. Philosophia یک مجله بین المللی در حوزه، ارسال و خوانندگان است. این مجله مقالاتی را متناسب با سنت‌های فلسفی مختلف منتشر می‌کند، اما ترجیح سنت تحلیلی را به معنای گسترده تعهد به وضوح و مسئولیت نشان می‌دهد. علاوه بر مقالاتی در زمینه‌های فرعی سنتی فلسفه و تاریخ آن، Philosophia همچنین آثاری را درباره موضوعات موضوعی منتشر می‌کند. نژادپرستی، سکوت خدا، تروریسم، ماهیت فلسفه، احساسات، ایدز، اکتشافات علمی، مجازات، روش و نظریه نهادی هنر. Philosophia از طیف وسیعی از مشارکت‌ها در فلسفه آکادمیک، که همه زمینه‌های فلسفه را پوشش می‌دهد، استقبال می‌کند. مشارکت در مجله ممکن است به شکل مقالات موضوعی، بررسی های فلسفی ادبیات، مقالات سمپوزیوم، یادداشت های بحث کوتاه، پازل ها، نمایه ها، بررسی کتاب ها و مطالعات انتقادی گسترده تر درباره کتاب های جدید باشد. این مجله شامل بخشی از کتاب‌های بازبینی شده است که در آن یک کتاب و تأثیر آن یک دهه یا بیشتر پس از ظهور آن مورد بازنگری قرار می‌گیرد. رویه بررسی دوسوکور مجله از روش بررسی دوسوکور پیروی می کند. بنابراین از نویسندگان درخواست می شود نام و وابستگی خود را در صفحه ای جداگانه قرار دهند. هنگامی که دست نوشته ها برای اولین بار ارسال می شوند باید از استنادات و ارجاعات خودشناس در متن مقاله اجتناب شود یا خالی بماند. نویسندگان مسئول درج مجدد نقل‌قول‌ها و منابع خودشناس هستند، زمانی که نسخه‌های خطی برای ارسال نهایی آماده می‌شوند. لطفاً قبل از ارسال مقاله خود به این مجله، خط‌مشی‌های ویرایشی ما را به دقت بخوانید https://www.springer.com/gp/editorial-policies

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید