PhytoparasiticaPhytoparasitica

مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه وزارت علوم وجود دارد.
Phytoparasitica
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه وزارت علوم)
0334-2123
(ثبت شده در لیست سیاه وزارت علوم) ISSN
JCR, WoS, Scopus
موجود در لیست نمایه بین المللی (ثبت شده در لیست سیاه وزارت علوم)
۱۳۹۱/۱۲/۲۸
تاریخ ورود به لیست سیاه (ثبت شده در لیست سیاه وزارت علوم)
تحت احتیاط
وضعیت (ثبت شده در لیست سیاه وزارت علوم)
مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
Phytoparasitica
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
0334-2123
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
1876-7184
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) e-ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
هلند
کشور
۱٫۴۳۹
Impact Factor
۱٫۳۴۱
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۴۰٫۵۳۹
Impact Factor میانگین درصد
۱٫۵۶۹
پنج ساله Impact Factor
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
0334-2123
ISSN
1876-7184
e-ISSN
1973 تا کنون
مدت فعالیت
Springer Nature
ناشر
www.springer.com
سایت مجله
Phytoparasitica

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است علاوه بر آن این مجله در پایگاه داده Current Contents (موضوع مقالات اخیر) مجلات ISI در دسته بندی Agriculture, Biology & Environmental Sciences نیز ثبت شده است شایان ذکر است در نمایه های استنادی زیر نیز ثبت گردیده است: یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

Phytoparasitica یک مجله بین المللی در زمینه حفاظت از گیاهان است که مشارکت های تحقیقاتی اصلی را در مورد جنبه های بیولوژیکی، شیمیایی و مولکولی حشره شناسی، آسیب شناسی گیاهی، ویروس شناسی، نماتولوژی و علوم علف های هرز منتشر می کند، که در تلاش برای بهبود دانش علمی و فناوری برای IPM، در جنگل ها و جنگل ها است. اکوسیستم های کشاورزی Phytoparasitica بر بینش جدید در مورد بیماری گیاهی و علت شناسی آفات، اپیدمیولوژی، بیوشیمی انگل میزبان/آفت و زیست شناسی سلولی، اکولوژی و زیست شناسی جمعیت، ژنتیک و مقاومت میزبان، زیست شناسی ناقل بیماری، استرس گیاهی و اختلالات زیستی، آسیب شناسی پس از برداشت و سموم قارچی تاکید دارد. تحقیقات می‌تواند جنبه‌های مربوط به ماهیت بیماری‌های گیاهی، آفات و علف‌های هرز، عوامل ایجادکننده، گسترش آن‌ها، تلفات ناشی از آن، ارزیابی تلفات محصول، و تاکتیک‌ها و رویکردهای جدید برای مدیریت آنها را پوشش دهد. پژوهش مبتنی بر فرضیه، نوآوری و نگارش شفاف، برخی از معیارهای داوری نسخه های خطی ارسال شده به Phytoparasitica است. دستورالعمل های نویسندگان باید رعایت شود تا ارتباط مطالعات تحقیقاتی ارائه شده با آسیب شناسی گیاهان، حشره شناسی و علوم علف های هرز مشخص شود. سرعت انتشار پس از پذیرش، و نظم و انضباط گسترده از مخاطبان جهانی دلایل دیگری برای ارسال دست‌نوشته‌ها به Phytoparasitica است. Phytoparasitica همچنین سرمقاله های مهمان، نظرات دعوت شده (موضوعات مورد علاقه جهانی و به موقع) و یادداشت های تحقیقاتی را منتشر می کند. بررسی همتا توسط پایگاه داده ای از کارشناسان بین المللی پشتیبانی می شود.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید