Revista De Educacion


مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
Revista de Educacion
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
0034-8082
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
1988-592x
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) e-ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
اسپانیا
کشور
۱٫۰۵۷
Impact Factor
۰٫۹۲۹
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۱۱٫۹۳۲
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
0034-8082
ISSN
1988-592X
e-ISSN
2008 تا کنون
مدت فعالیت
Ministerio de Educacion y Ciencia
ناشر
www.educacionyfp.gob.es
سایت مجله
Revista De Educacion

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SSCI ثبت شده است یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

مجله آموزش یک نشریه علمی از وزارت آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای اسپانیا است. این دانشگاه که در سال 1940 تأسیس شد و از سال 1952 عنوان Revista de Educación را حفظ کرد، شاهد ممتازی برای تکامل آموزش در دهه‌های اخیر و همچنین ابزاری شناخته شده برای انتشار پیشرفت‌ها در تحقیق و نوآوری در این زمینه است. و دیدگاه بین المللی این نشریه توسط اداره فرعی خدمات شهروندان، اسناد و انتشارات ویرایش می شود و در حال حاضر به موسسه ملی ارزشیابی آموزشی اداره کل ارزیابی و همکاری های منطقه ای پیوست می باشد.

هر سال چهار شماره با سه بخش منتشر می شود: تحقیق، مقاله و بررسی. یکی از شماره های سالانه ممکن است یک بخش تک نگاری با یک اعلام عمومی در این وب سایت داشته باشد. کلیه مقالات ارسال شده به بخش های مختلف، در معرض ارزیابی خارجی قرار می گیرند.

شماره اول سال شامل نمایه کتابشناختی و شماره دوم سرمقاله با گزارش سالانه است که شامل آمار اصلی فرآیند انتشار برای آن دوره، شاخص های کیفیت و تأثیر و همچنین فهرست بازبینان خارجی است.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید