Romani Studies


مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
Romani Studies
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
1528-0748
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
انگلستان
کشور
1528-0748
ISSN
1757-2274
e-ISSN
2012 تا کنون
مدت فعالیت
Liverpool University Press
ناشر
online.liverpooluniversitypress.co.uk
سایت مجله
Romani Studies

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه های استنادی SSCI و AHCI ثبت شده است علاوه بر آن در پایگاه داده Current Contents مجلات ISI در دو دسته بندی ثبت شده است. این دسته بندی ها عبارتند از:
  • Arts & Humanities
  • Social And Behavioral Sciences
یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

مجله انجمن لور کولی که در سال 1888 تأسیس شد، تا سال 1982 در چهار سری منتشر شد. در سال 2000، این مجله به Romani Studies تبدیل شد. از طرف انجمن Gypsy Lore، Romani Studies مقالاتی در مورد بسیاری از جوامع مختلف ارائه می دهد که صرف نظر از ریشه و نام خود در زبان های مختلف، در انگلیسی به عنوان Gypsies نامیده می شود. این جوامع شامل نوادگان مهاجران شبه قاره هند است که در سه بخش بزرگ Dom، Lom و Rom در نظر گرفته شده‌اند. این حوزه همچنین شامل جوامعی با منشاء دیگر است که نوع خاصی از کوچ نشینی خدماتی را انجام می دهند یا در گذشته انجام می دادند. این مجله مقالاتی در زمینه تاریخ، مردم شناسی، قوم شناسی، جامعه شناسی، زبان شناسی، هنر، ادبیات، فولکلور و موسیقی و همچنین نقد کتاب ها و مطالب سمعی و بصری منتشر می کند.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید