Salmagundi-a Quarterly Of The Humanities And Social Sciences


مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
Salmagundi-A Quarterly of the Humanities and Social Sciences
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
0036-3529
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
آمریکا
کشور
0036-3529
ISSN
1987 و 2002 تا کنون
مدت فعالیت
Asyla
ناشر
salmagundi.skidmore.edu
سایت مجله
Salmagundi-a Quarterly Of The Humanities And Social Sciences

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی AHCI ثبت شده است علاوه بر آن این مجله در پایگاه داده Current Contents (موضوع مقالات اخیر) مجلات ISI در دسته بندی Arts & Humanities نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

سالماگوندی یک فصلنامه رام یا مهربان نیست. به بحث دعوت می‌کند، و جایی برای ادبیاتی می‌سازد که تقاضا دارند، از جمله داستان‌های داستانی و مقالات رمان‌هایی که - از نظر طول و دامنه علاقه - بسیار فراتر از قیمتی است که هفته‌نامه‌ها و ماهنامه‌های بهتر ارائه می‌کنند. سالماگوندی که در سال 1965 تأسیس شد و از سال 1969 در کالج اسکیدمور منتشر شد، به طور معمول مقالات، نقدها، مصاحبه‌ها، داستان‌ها، شعر، ستون‌های منظم، بحث‌ها، بحث‌ها و سمپوزیوم‌ها را منتشر می‌کند. این فصلنامه به طور گسترده به عنوان یکی از تأثیرگذارترین فصلنامه های روشنفکری در ایالات متحده در نظر گرفته می شود، و اگرچه اغلب به عنوان یک "مجله کوچک" مورد بحث قرار می گیرد، اما به هیچ وجه عمدتاً از نظر حوزه کاری یا مخاطبانش، عمدتاً خوشبینانه یا محدود نیست.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید