Science


آمریکا
کشور
۴۷٫۷۲۸
Impact Factor
۴۷٫۲۳۸
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۹۷٫۹۴۵
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
0036-8075
ISSN
1095-9203
e-ISSN
1880 تا 1881 و 1883 تا کنون
مدت فعالیت
American Association for the Advancement of Science
ناشر
www.sciencemag.org
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است علاوه بر آن در پایگاه داده Current Contents مجلات ISI در سه دسته بندی ثبت شده است. این دسته بندی ها عبارتند از:
  • Agriculture, Biology & Environmental Sciences
  • Life Sciences
  • Physical, Chemical & Earth Sciences
شایان ذکر است در نمایه های استنادی زیر نیز ثبت گردیده است: یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

رتبه مجله در رشته تخصصی در پایین جدول بخش سایمگو نشان داده شده است.

اهداف مجله

علم یک خروجی پیشرو برای اخبار علمی، تفسیر و تحقیقات پیشرفته است. از طریق تجسم های چاپی و آنلاین، Science به بیش از یک میلیون خوانند در سراسر جهان می رسد. نویسندگی Science نیز جهانی است و مقالات آن به طور پیوسته در میان تحقیقاتی که بیشترین استناد را در جهان دارند رتبه بندی می کنند.

علم به دنبال انتشار آن دسته از مقالاتی است که بیشترین تأثیر را در زمینه های خود یا در بین زمینه ها دارند و درک علمی را به میزان قابل توجهی ارتقا می دهند. مقالات منتخب باید داده ها، ترکیبات یا مفاهیم جدید و مهمی را ارائه دهند. آنها باید شایستگی شناسایی توسط جامعه علمی گسترده‌تر و عموم مردم را داشته باشند که با انتشار در Science، فراتر از آنچه توسط مجلات تخصصی ارائه می‌شود، به رسمیت شناخته شوند.

علم از ارسالی از همه زمینه های علمی و از هر منبعی استقبال می کند. ویراستاران متعهد به ارزیابی و انتشار سریع مقالات ارسالی و در عین حال رعایت استانداردهای بالایی هستند که از تکرارپذیری تحقیقات منتشر شده پشتیبانی می کنند. Science هر هفته منتشر می شود. مقالات منتخب قبل از چاپ به صورت آنلاین منتشر می شوند.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید