Scientia Iranica


ایران
کشور
۱٫۴۳۵
Impact Factor
۱٫۱۹۹
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۲۸٫۰۲۲
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
1026-3098
ISSN
2345-3605
e-ISSN
1999 تا کنون
مدت فعالیت
Sharif University of Technology
ناشر
scientiairanica.sharif.edu
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

اهداف Scientia Iranianica دوگانه است. اولین مورد، ایجاد یک انجمن برای ارائه آثار اصلی توسط دانشمندان و مهندسان از سراسر جهان است. دوم، گشودن یک کانال موثر برای ارتقای سطح ارتباط بین دانشمندان و مهندسان و تبادل تحقیقات و ایده های پیشرفته است.

دامنه این مجله گسترده و چند رشته ای در علوم فنی و مهندسی است. این شامل تحقیقات نظری و تجربی است. حوزه های خاص شامل اما نه محدود به شیمی، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی کنترل و کامپیوتر، مهندسی برق، مواد، تولید و مدیریت صنعتی، ریاضیات، مهندسی مکانیک، مهندسی هسته ای، مهندسی نفت، فیزیک، نانوتکنولوژی است.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید