Tel Aviv-journal Of The Institute Of Archaeology Of Tel Aviv UniversityTel Aviv-journal Of The Institute Of Archaeology Of Tel Aviv University

مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
Tel Aviv-Journal of the Institute of Archaeology of Tel Aviv University
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
0334-4355
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
2040-4786
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) e-ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
انگلستان
کشور
0334-4355
ISSN
2040-4786
e-ISSN
1974 تا کنون
مدت فعالیت
Taylor & Francis
ناشر
www.tandfonline.com
سایت مجله
Tel Aviv-journal Of The Institute Of Archaeology Of Tel Aviv University

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی AHCI ثبت شده است علاوه بر آن این مجله در پایگاه داده Current Contents (موضوع مقالات اخیر) مجلات ISI در دسته بندی Arts & Humanities نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

تل آویو یک مجله بین المللی معتبر است که مقالاتی را در مورد تحقیقات باستان شناسی فعلی در جنوب شام و مطالعات انتقادی مرتبط با تاریخ و فرهنگ تمدن های خاور نزدیک منتشر می کند. در حالی که این مجله دارای مقالاتی است که به دوره های کلاسیک و پیش از تاریخ می پردازند، تمرکز اصلی آن بر دوره های کتاب مقدس و پیش از تاریخ است. نویسندگان می توانند انتخاب کنند که دسترسی آزاد طلایی را در این مجله منتشر کنند. برای اطلاعات در مورد نحوه ارسال مقاله خود، دستورالعمل های نویسندگان را بخوانید.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید