Terapevticheskii Arkhiv


مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
Terapevticheskii Arkhiv
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
0040-3660
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
روسیه
کشور
۰٫۴۶۷
Impact Factor
۰٫۳۴۷
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۶٫۲۱۳
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
0040-3660
ISSN
2309-5342
e-ISSN
1949 تا کنون
مدت فعالیت
Consilium Medicum
ناشر
ter-arkhiv.ru
سایت مجله
Terapevticheskii Arkhiv

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است علاوه بر آن این مجله در پایگاه داده Current Contents (موضوع مقالات اخیر) مجلات ISI در دسته بندی Clinical Medicine نیز ثبت شده است شایان ذکر است در نمایه های استنادی زیر نیز ثبت گردیده است: یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

مجله "Terapevticheskiy arkhiv" (بایگانی درمانی) یک مجله ادواری با بازبینی و دسترسی آزاد است که از سال 1928 منتشر می شود. این مجله به علایق درمانگران، متخصصان قلب، مغز و اعصاب، نفرولوژیست ها، غدد درون ریز، و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی خدمت می کند. این پوشش به روز و معتبر از تحقیقات جاری و عملکرد بالینی مربوط به متخصصان مراقبت های بهداشتی در CIS و سایر کشورها را ارائه می دهد.

مقالات منتشر شده در مجله (سرمقاله ها، مقالات اصلی، سخنرانی ها، بررسی ها و غیره) هم دستاوردهای علمی فعلی و هم تجربه عملی در تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری های احشایی را پوشش می دهند. نویسندگان نشریات نه تنها روسی، بلکه دانشمندان و پزشکان خارجی نیز هستند. تمام مقالات توسط متخصصان بسیار ماهر روسی بررسی می شوند.

مخاطبان مجله شامل پزشکان و محققان، مقامات و متخصصان آژانس های مراقبت های بهداشتی در مناطق فدراسیون روسیه و متخصصان شاغل در مراکز تحقیقاتی هستند. همچنین در کتابخانه های پزشکی و کتابخانه های مرکزی، به کتابخانه دولتی روسیه توزیع می شود.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید