World PsychiatryWorld Psychiatry

آمریکا
کشور
۴۹٫۵۴۸
Impact Factor
۴۵٫۵
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۹۹٫۶۶۵
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
1723-8617
ISSN
2051-5545
e-ISSN
2007 تا کنون
مدت فعالیت
Wiley-Blackwell
ناشر
onlinelibrary.wiley.com
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه های استنادی SCIE و SSCI ثبت شده است علاوه بر آن در پایگاه داده Current Contents مجلات ISI در دو دسته بندی ثبت شده است. این دسته بندی ها عبارتند از:
  • Clinical Medicine
  • Social And Behavioral Sciences
یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

رتبه مجله در رشته تخصصی در پایین جدول بخش سایمگو نشان داده شده است.

اهداف مجله

World Psychiatry مجله رسمی انجمن جهانی روانپزشکی است. این در سه شماره در سال منتشر می شود و به طور رایگان برای روانپزشکان ارسال می شود که نام و آدرس آنها توسط انجمن ها و بخش های عضو WPA ارائه شده است.
هدف روان‌پزشکی جهانی انتشار اطلاعات در مورد پیشرفت‌های بالینی، خدماتی و تحقیقاتی واقعاً مهم در زمینه سلامت روان با استفاده از زبانی است که می‌تواند توسط اکثریت قریب به اتفاق متخصصان سلامت روان در سراسر جهان جذب شود.
ضریب تاثیر جهانی روانپزشکی 30000 است و از 142 مجله در روانپزشکی* در رتبه اول از بین 3227 مجله در طبقه بندی شاخص استنادی علوم اجتماعی (SSCI) قرار دارد.
*گزارش های استنادی مجله ISI 2017

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید