Israel Law Review


مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
Israel Law Review
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
0021-2237
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
2047-9336
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) e-ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
انگلستان
کشور
0021-2237
ISSN
2047-9336
e-ISSN
1974 تا 1975 و 1977 تا 1981 و 1983 و 1992 تا 2002 و 2004 تا کنون
مدت فعالیت
Cambridge University Press
ناشر
www.cambridge.org
سایت مجله
Israel Law Review

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی ESCI ثبت شده است ورود به این نمایه به این معنی است که از نظر بررسی کنندگان، مجله مذکور فاقد شروط لازم از نظر تاثیرگذاری است. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص مطالعه مقاله بررسی تفاوت میان نمایه های ESCI و SCIE توصیه می شود. این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

The Israel Law Review قدیمی ترین و تحسین شده ترین مجله حقوقی اسرائیل است که به زبان انگلیسی منتشر می شود. از زمان تأسیس در سال 1966، این نشریه به یک نشریه پیشرو در زمینه حقوق بشر، حقوق عمومی و حقوق بین الملل تبدیل شده است. تمرکز بر قانون در مواقع تنش و درگیری.

این مرور از شهرت دیرینه ای برای برتری برخوردار است، از سیستم دقیق بررسی همتایان استفاده می کند و ترکیبی از نویسندگان معتبر و صداهای جدید را که در موضوعات پیشرفته می نویسند، جذب می کند.

مجله حقوق اسرائیل تحت نظارت و مدیریت مرکز حقوق بشر Minerva در دانشکده حقوق دانشگاه عبری اورشلیم منتشر می شود. تحت این سرپرستی، بر بورس تحصیلی در زمینه‌های حقوق بشر، حقوق عمومی و حقوق بین‌الملل تمرکز می‌کند و همچنین کاربرد هنجارهای حقوقی را در شرایط تضاد و عدم اطمینان سیاسی مورد بررسی قرار می‌دهد - ارتباط تجربه اسرائیل در این زمینه‌ها را با سایر بخش‌ها برجسته می‌کند. جهان و جوامع دیگر به اسرائیل.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید