Nature Reviews Clinical Oncology


انگلستان
کشور
۶۶٫۶۷۵
Impact Factor
۶۶٫۲۸۹
بدون ارجاع به خود Impact Factor
۹۹٫۳۸
Impact Factor میانگین درصد
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
اشتراک تهیه کنید
امکان پذیرش مقاله
1759-4774
ISSN
1759-4782
e-ISSN
2009 تا کنون
مدت فعالیت
Springer Nature
ناشر
www.nature.com
سایت مجله

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی SCIE ثبت شده است علاوه بر آن این مجله در پایگاه داده Current Contents (موضوع مقالات اخیر) مجلات ISI در دسته بندی Clinical Medicine نیز ثبت شده است یکی دیگر از پایگاه داده های مهم مجلات ISI، پایگاه داده ESI (لبه فناوری) است که این مجله در این پایگاه داده نیز ثبت شده است این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

رتبه مجله در رشته تخصصی در پایین جدول بخش سایمگو نشان داده شده است.

اهداف مجله

محتوای بالینی Nature Reviews توسط دانشگاهیان و محققان بالینی مشهور بین‌المللی نوشته شده است و مخاطبان علوم پزشکی از مقطع کارشناسی ارشد به بالا را هدف قرار داده است. در حالی که قصد داریم توسط پزشکان مجرب، محققان و دانشگاهیان در یک تخصص خوانده شود، هدف ما این است که همه مقالات خود را برای خوانندگانی که در هر رشته پزشکی کار می کنند در دسترس قرار دهیم. بررسی های عمیق اطلاعات معتبر و به روزی را در مورد یک موضوع ارائه می دهد و آن را در زمینه تاریخچه و توسعه یک رشته قرار می دهد. بحث‌ها و نظرات موضوعی در مقالات دیدگاه‌ها و اخبار و دیدگاه‌ها ارائه می‌شوند، و در بخش نکات برجسته تحقیقاتی، تحقیقات اولیه را از طیف وسیعی از مجلات پزشکی تخصصی و عمومی فیلتر می‌کنیم.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید