Veterinary World


مجله ای با نام مشابه در لیست سیاه مجلات خارجی دانشگاه آزاد وجود دارد.
Veterinary World
نام مجله (ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد)
0972-8988
(ثبت شده در لیست سیاه دانشگاه آزاد) ISSN
ادامه مقادیر جدول مربوط به پایگاه داده های بین المللی است.
هند
کشور
اشتراک تهیه کنید
زمان داوری مقاله
0972-8988
ISSN
2231-0916
e-ISSN
2008 تا کنون
مدت فعالیت
Veterinary World
ناشر
www.veterinaryworld.org
سایت مجله
Veterinary World

ISI

آخرین بروز رسانی ژانویه ۲۰۲۴
این مجله در فهرست مجلات ISI وجود دارد و در نمایه استنادی ESCI ثبت شده است ورود به این نمایه به این معنی است که از نظر بررسی کنندگان، مجله مذکور فاقد شروط لازم از نظر تاثیرگذاری است. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص مطالعه مقاله بررسی تفاوت میان نمایه های ESCI و SCIE توصیه می شود. این مجله در لیست سالانه JCR ذکر شده است. بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

Scopus

آخرین بروز رسانی فوریه ۲۰۲۲

این مجله در فهرست مجلات Scopus قرار دارد بر اساس تقسیم بندی این بنیاد مقالات چاپ شده در این مجله در رشته های تخصصی زیر قرار دارند:

اهداف مجله

دنیای دامپزشکی مقالاتی با کیفیت بالا با تمرکز بر دامپزشکی و علوم دامی منتشر می کند. رشته های تحصیلی عبارتند از: باکتری شناسی، انگل شناسی، آسیب شناسی، ویروس شناسی، ایمونولوژی، قارچ شناسی، بهداشت عمومی، بیوتکنولوژی، علوم گوشت، بیماری های ماهی، تغذیه، زنان، ژنتیک، حیات وحش، حیوانات آزمایشگاهی، مدل های حیوانی عفونت های انسانی، بیماری های پریون و اپیدمیولوژی. مطالعات روی عفونت های مشترک بین انسان و دام و در حال ظهور بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. مقالات مروری بسیار قدردانی می شوند. تمام مقالات منتشر شده توسط دنیای دامپزشکی به صورت رایگان و دائمی به صورت آنلاین در دسترس هستند. تمام مقالات دنیای دامپزشکی بلافاصله به صورت آنلاین پست می شوند زیرا آماده انتشار هستند.

برای فرستادن دیدگاه باید وارد شوید